שירותי החברה

כאן על הכביש מתמחה בפתרונות הסעה למגזר הפרטי והעסקי תוך התאמת כלי הרכב המתאים עבור הנסיעה. מגוון סוגי רכבים העומדים לרשותכם במגוון גדלים ורמות אבזור שונות. פורטל ההסעות של ישראל מציג בפניכם את כל חברות ההסעה אשר נבדקו מתאימים להסיע אתכם לכל יעד שרק תרצו. כל חברת הסעה מחויבת בקצין בטיחות רכב אשר בודק מידי חודש את רכבי ההסעה ומאשר את תקינותם.

 

סוגי הסעות:

הסעות עובדים הינו שירות המתאים בדיוק לחברות בינוניות עד גדולות ובכך חוסך זמן יקר לעסק וזמן יקר לעובד. באמצעות שירות ההסעות אתם מבטיחים את הגעתו של העובד בזמן ואת כשירות העובד על הצד הטוב ביותר והחסכון הגדול של זמני המתנה גדולים בכבישי ישראל, הפחתת זיהום אוויר וצמצום כלי התחבורה. לחלק מהאוטובוסים המוצעים לעובד ישנם רכבי הסעה הכוללים גם חיבור לחשמל 220 וולט, חיבור USB ואינטרנט אלחוטי המאפשר לחבר ניידים ולהמשיך לעבוד גם בדרכם לעבודה ולהתחיל את היום בצורה הטובה ביותר.

 

הסעות תלמידים הינו שירות הסעה עבור תלמידים וגני ילדים המרכז יחד את כולם ברכב הסעות מבוקר ומפוקח להגעה בטוחה. כל רכבי ההסעה מאובזרים על פי תקנות ודרישות בהתאם לחוק, נהגי החברה עוברים בדיקת כישרות בתחום הסעות ורענון נהלי עבודה. על החברה והנהג לבצע בדיקות בטיחות ווידוא שאכן התלמידים או הילדים חגורים ובסיום הנסיעה בדיקה מקיפה שאף ילד או תלמיד לא נשכח ברכב.

 

הסעות VIP הינו שירות הכולל מגוון גדול של רכבי הסעה מפוארים לכל צורכי הנסיעה וכמות הנוסעים, רכבי הסעה VIP הנכנסים ויוצאים מנתב"ג כוללים בתוכם מושבים גדולים ונוחים, רכבים עם דלתות צד גדולות וחשמליות המאפשרות כניסה ויציאה נוחה של הנוסע וכמובן אבזור פנים הרכב כולל גם חיבור לאינטרנט אלחוטי,מקרר, חיבור לשקעי חשמל ואפילו תוכלו למצוא מכונת אספרסו ווילונות צד לדיסקרטיות מוחלטת. כל העברות מנתבג ולנתבג כוללים נהגים מקצועיים וייצוגיים המעודכנים בזמני הטיסות הנכנסות והיוצאות.

 

הסעות לטיולים גם כחלק משירות ההסעות מציע לכם מורי דרך מנוסים לחווית טיול יוצאת דופן, מיניבוסים ואוטובוסים להשכרה ליום טיול מאפשר לקבוצות גדולות לנוע ממקום למקום תוך דיוק בזמני הגעה, נוחות מירבית בנסיעות ארוכות ושמירה על מצב הרוח של כלל הנוסעים באמצעות הקרנה של סרט ומוזיקה נעימה לכל אורך הנסיעה.

 

הסעות לאירועים מאפשר לכם להסיע את האורחים שלכם ממקומות מרוחקים ישירות לבית השמחות, קביעת מקום מרכזי לאיסוף האורחים והחזרתם לאותו מקום בשעת הסיום לבחירה על ידי מארגני האירוע. התאמה של רכב הסעות לאירוע מאוד דינמי ולכן חשוב לקבל ייעוץ עם חברה המתמחה בתחום שבכל רגע נתון מסוגלת לבצע שינוי כדוגמה החלפה של כלי רכב נבחר ולכן חשוב לבדוק כי אכן מגוון רכבי ההסעה גדול וכולל וואנים, מיניבוסים, מידיבוסים ואוטובוסים.