בחר קטגוריה
הסעות
חברת הסעות
חברות הסעות
שירותי הסעות
השכרת
הסעה
בחר תתקטגוריה
בחר מיקום
הכל
במרכז
בחיפה
בירושלים
בבאר שבע
בדרום
בצפון

חיפושים נפוצים

התחבר/י באמצעות

[TheChamp-Login]

חברת הסעות

שירותי הסעות מרוכזים ניתנים בהזדמנויות שונות. בכל המקרים, יש צורך לבחור בחברה אמינה ובטוחה אשר תדע להסיע את הלקוחות בצורה המקצועית ביותר. מפעלים, חברות עסקיות, ציבוריות ומוסדיות מבקשות להסיע את עובדיהם אל העבודה וממנה, כולל עובדי שעות נוספות. מוסדות לימוד מזמינים שירותי הסעות לתלמידיהם לבתי הספר. הסעות תלמידים לטיולים ארוכים, לסיורי יום אחד ובנסיבות אחרות.  הסעות מוזמנות עבור טיולים מאורגנים, לאירועי חתונה, לצורכי תיירות ולאירועים חשובים אחרים ועוד.

חברת הסעות אמינה הינה חברה בעלת תשתית מסודרת לפעילותה. יש בה אוטובוסים, מיניבוסים, מידיבוסים ורכבים קטנים אחרים. בכל רכב כזה יש מערכות שונות לרווחת הנוסע ובכלל זה: מערכות מיזוג אוויר, תאורה אישית ו/או כללית, מערכות מולטי מדיה לשמע וצפייה בטלוויזיה. מושבים  מרופדים שחלקם מתכווננים. חלונות עם הצללה, מקומות אחסון לתיקים ולמזוודות ועוד. באוטובוסים מפוארים יהיו גם מקררים ומוצרי נוחות נוספים. הבטיחות נמצאת בדרגת חשיבות עליונה. אוטובוסים ורכבים אחרים מצוידים במערכות בטיחות מתקדמות ובין היתר: מערכות לבלימת חירום, למניעת התהפכות, בולמי זעזועים, וכן, מצלמות רוורס, חיישני נסיעה לאחור ועוד.

בכל חברת הסעות יהיה קצין בטיחות אשר ירכז בידיו את כל הטיפולים והבדיקות החודשיות ברכבי ההסעה. לכל רכב יש ספר שירות והוא מטופל במוסך מורשה בהתאם לצורך ולהוראות היצרן. בנוסף לכל אלו, מקפידה חברה מסודרת על תחלופת רכבים, כך, שבכל עת יהיו ברשותה רכבים מדגמים חדישים ומודרניים. תשומת לב מיוחדת מוקדשת להדרכת הנהגים. הם עוברים הדרכות לגבי נהיגה נכונה וינהגו על פי כל כללי הבטיחות. ברשותם מערכות ניווט חדישות המסייעות להם בבחירת המסלולים הנוחים והמהירים ביותר. הם בעלי תודעת שירות גבוהה וסבלנות רבה. מומלץ לחפש ולמצוא חברת הסעות כמו כאן על הכביש בעלת ניסיון ומוניטין. בראייתה – בטיחות הנוסעים ורווחתם היא מעל לכל.

 

רכבים

    צור קשר