אודות

כאן על הכביש חברה המתמחה בשיווק והזמנות של נסיעות ברכבי הסעות לפרטיים ועסקים. אנו מתמחים במציאת פתרון הסעה בצורה הנכונה ביותר עבור הפעילות ובקשת הלקוח. כחלק מצי כלי הרכב המוצעים על ידנו תוכלו למצוא אוטובוסים המאפשרים הסעה בקבוצות של עד 60 נוסעים, מידיבוסים עד 39 נוסעים, מיניבוסים עד 20 נוסעים, וואנים מפוארים הכוללים אבזור ומפרט רכב עשיר המספק לנוסעים בין היתר טלוויזיה, מערכת מיזוג אישית,חיבור לנקודת חשמל, USB, מכונת קפה ומיני בר.

בתוך זמן קצר תוכלו לקבל מאיתנו רכב זמין לביצוע הנסיעה, נהגים בעל ניסיון עשיר בתחום ההסעות הנושאים רישיון נהיגה בהתאם. בנוסף לפעילות החברה הענפה בתחום ההסעות חברתנו מאפשרת לקהל לקוחותיה לאסוף ולהחזיר נוסעים לנתב"ג ומנתב"ג באמצעות רכבים גדולים ונוחים לכל מטרה, לבאים מחו"ל לישראל אפשרות נוספת לקבלת האורח בעת ירידה מהמטוס וליווי עד לפתח הרכב המוזמן.

שיתופי פעולה רבים בתחום המלונאות כחלק מעבודתנו היומיומית היא אספקת כלי רכב עד לבית המלון עבור הלקוחות, ליווי צמוד לאורך שעות היום ונסיעה עם מורי דרך לקבלת טיול מדהים וחוויה יוצאת דופן.

הסעות לחברות / הסעות עובדים באמצעותנו מאפשר לחברות להיות בראש שקט בכל הלוגיסטיקה הכרוכה בה, אנו מבצעים לחברות וארגונים נסיעות קבועות תוך הקפדה על סידור נהגים קבוע בשעות שנבחרו על מנת להביא את העובדים בזמן ולהחזירם הביתה בסיום העבודה. כיום לארגונים גדולים וחברות הייטק חשוב מאוד שלעובד יהיה סביבת נסיעה נוחה אשר יוכל לעוד בה גם כן בעת הצורך ולכן אנו נדאג לספק לכם רכבים מאובזרים ב WIFI וכמובן בכל אמצעי המיגון והבטיחות.

האדם הוא יצור חברתי אשר מונע מצרכים. על מנת למצוא את הדרך להגיע לכולם, נדרש לייצר מאגר שלם שיכסה את כל הרצונות. מקום העבודה שלנו מלווה אותנו ברוב שעות היום, ומצריך מאתנו להספיק לבצע את מה שמייצר לנו הכנסה קבועה. על מנת להצליח להגיע מדי יום למשרד בו אנו עובדים, נזדקק לעשות שימוש בהסעה, שהיא גם הדרך היעילה ביותר לצורך הגעה.
רשת כאן על הכביש מובילה את תחום הסעת עובדים, ומפעילה צי של רכבים מסחריים שבנויים למטרה זו. כבר זמן רב שאנו עוסקים במילוי צרכים, שמאפשרים לכל אחד ליהנות על פי מה שהוא זקוק. הדרך הבטוחה תוכל להיעשות אתנו, ולהטיח לכם הגעה בטוחה ואיכותית לכל מקום עבודה בו תעבדו.

מומחים בהענקת שירות
הלקוחות הם תמיד מספר אחת ובכל מקום אצלנו תוכלו להרגיש זאת. כבר משלב ההתעניינות, תזכו ליחס חם ואוהב המביא עמו המלצה על כל האפשרויות המוצעות לכם. אם אתם חושבים על הדרך בה תגיעו לעבודה, אפשר להפסיק להתמהמה וליהנות מחברה שתפתור עבורכם את כל הדילמה. אנחנו בכאן על הכביש, מתחייבים לספק עבורכם את כל הדרוש לכם ולעובדים שלכם לצורך הגעה מסודרת למקום העבודה.
אנו פעילים בכל הארץ על מנת לספק פתרון כולל לכל אחד. אם אתם מעוניינים ליהנות מהדרך, ולקבל את הרכב המסחרי הטוב ביותר, הגעתם למקום בו ניתן להגשים את הכל. הרכבים שאנו מספקים הינם חדישים בתחום ומציגים איכות שונה מכפי שיצא לכם להכיר. אנשי הצוות שלנו, לרבות הנהגים הרבים שפועלים תחת חסותנו, אוהבים לקוחות וידאגו לשרת אותם על הצד הטוב ביותר.

המחירים הטובים ביותר בישראל
כאן על הכביש הנה חברה תחרותית, המתחייבת להעניק את המחירים הטובים ביותר. ביחס למתחרים, הצלחנו להביא לידי ביטוי את החדשנות הגבוהה בשוק מבלי לפגוע בעלות האטרקטיבית. על מנת להציג ללקוחות בדיוק את מה שהם צריכים, הקמנו מערך הסעות הכולל את כלל הרכבים שיתאימו לכל מספר נוסעים אפשרי. הגיע הזמן לשנות את כל מה שזכיתם להכיר, ולפנות למציאות חדשה, בה יש לכם חלק מרכזי בהחלטות.